Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
? / 5
brak danych
4.5

dr n. med. Dariusz Wąsowski

chirurg
Oceń

Całkowita liczba ocen: 3

Ten lekarz pracuje w:

Oceny szczegółowe

b-d
Opieka

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

5.0 / 5
Pacjent
44 lat
29.11.2015
Zgłoś nadużycie Bardzo dobry fachowiec ale i wspaniały człowiek, ma czas dla pacjenta. W chorobie nowotworowej poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne a Pan dr. w tej sytuacji sprawdza się bardzo dobrze. Gdyby nie jego fachowość pewnie już by mnie tu nie było. Dziękuję :)
1.9 / 5
Pacjent
62 lat
16.03.2014
Zgłoś nadużycie Przestrzegam Wszystkich pacjentów i ich rodziny!!!! Na pierwszy rzut oka Pan Doktor wydaje się osobą kompetentną i niezwykle uprzejmą, ale zaraz potem okazuje się, że nie ma dla nas czasu...To bardzo smutne, bo oddajemy swoje życie w ręce człowieka, który rzekomo ma nam pomóc, a potem okazuje się, że prowadzi Was inny doktor, bo dr Wąsowki mieszka poza Warszawą i nie ma go często w pracy. Byłam operowana w zeszłym roku i leżałam dwa razy dłużej niż inni pacjenci, do tego dr Wąsowki był może ze dwa razy u mnie z lakonicznymi odpowiedziami na temat mojego zdrowia. Jeszcze żyję, ale nigdy więcej już nie zaufam innemu doktorowi. W pamięci pozostał mi niesmak i kłamstwa doktora. Nie wiedziałam w jakim stanie jest moje zdrowie, nie wiedziałam, że doktor nie wyleczył mnie do końca...dopiero Pani doktor chemioterapeuta wszystko mi wytłumaczyła...no cóż, piszę to żeby przestrzec wszystkich chorujących na raka...jest wielu wspaniałych lekarzy, ale Pan dr Wąsowki do nich nie należy.

Oceny ( 1 )

5.0 / 5
Pacjent
67 lat
13.05.2014