Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
? / 5
brak danych
4.5

lek. Leszek Mierzwa

internista,specjalista medycyny paliatywnej
Oceń

Całkowita liczba ocen: 2

Ten lekarz pracuje w:

3.4 / 5
ul. Artwińskiego 3, Kielce
( 15 ocen )

Oceny szczegółowe

b-d
Opieka

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

1.2 / 5
Osoba towarzysząca
65 lat
06.08.2018
Zgłoś nadużycie Bardzo dziwny człowiek - niby otwarty na rozmowę z chorymi i ich rodzinami, a tak naprawdę wszyscy go irytują. Terminalnie chorzy ludzie i ich potrzeby całkiem są dla niego nieważne. Cokolwiek wykraczającego poza utarte schematy do których przywykł, przerasta go, co z kolei generuje agresję. Boi się brać odpowiedzialność za cokolwiek. Doskonały aktor - poza 'cierpię razem z wami' wypracowywana latami. Całą wspaniałą pracę wykonują pielęgniarki na oddziale, które są przez szefa terroryzowane, bo nawet śmiać im się nie wolno. Unikać tego człowieka!
5.0 / 5
Osoba towarzysząca
61 lat
01.05.2016
Zgłoś nadużycie Bardzo miły, uprzejmy i uczynny lekarz. Zawsze mający czas dla pacjentów. Udziela kompetentnych odpowiedzi na zadawane pytania,a ponad wszystko współczujacy. Prawdziwy lekarz z powołania.

Oceny ( 0 )

Brak danych