Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
5.0 / 5
bardzo dobry
4.5

mgr Dariusz Pysz-Waberski

psychoonkolog,seksuolog
Oceń

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 9

Całkowita liczba ocen: 9

Ten lekarz pracuje w:

4.9 / 5
ul. Ceglana 35, Katowice
( 3 oceny )

Oceny szczegółowe

4.98
Opieka

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 9 )

5.0 / 5
Pacjent
32 lat
13.05.2019
Zgłoś nadużycie Bardzo mily i pomocny czlowiek. Ciesze sie, ze trafilam do Pana Dariusza. Bardzo polecam kazdemu kontakt z tym wybitnym SPECJALISTA. Zawsze warto z nim porozmawiac - i wtedy kiedy jest zle i wtedy kiedy jest dobrze. Pan Darek to czlowiek, ktory LECZY słowami. Dziękuje!
5.0 / 5
Pacjent
20 lat
03.02.2019
Zgłoś nadużycie Profesjonalne podejście do pacjenta mocne wsparcie życzę każdemu aby trafił na takiego specjalistę
4.9 / 5
Pacjent
28 lat
09.01.2019
Zgłoś nadużycie Szanowni Państwo, poczuwam się do tego aby podzielić się moją opinią dotyczącą Pana Dariusza Pysza-Waberskiego, w obecnych czasach mało jest takich osób jak Pan Daariusz - rzetelnych, konkretnych i merytorycznych. Jeśli w przyszłości będę potrzebował pomocy w tym zakresie to zwrócę się po nią ponownie do Pana Dariusza. Dziękuję Panu serdecznie.
5.0 / 5
Osoba towarzysząca
20 lat
08.01.2019
Zgłoś nadużycie Pan mgr Dariusz Pysz-Waberski jest osobą godną podziwu nie tylko biorąc pod uwagę poziom jego szczegółowej wiedzy jak i podejścia do pacjenta.Jest świetnym specjalistą którego życzył bym każdej osobie w potrzebie.Pozdrawiam
5.0 / 5
Pacjent
38 lat
08.01.2019
Zgłoś nadużycie oddany, uprzejmy i zaangażowany specjalista. otrzymałam szereg informacji, namiary do dietetyka, do terapeuty na nfz, do hospicjum, książeczki, podarniki. pan Darek bardzo się starał i sporo mi pomógł. ze świecą szukać takich osób w służbie zdrowia.
Pokaż więcej

Oceny ( 0 )

Brak danych