Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
4.7 / 5
dobry
4.1
SZPITAL leki podskórne W tym szpitalu znajduje się sala do podań leków podskórnie. leki podskórne

Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

Oceń

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 3

Całkowita liczba ocen: 211

Więcej informacji

Centrala - tel. 85 664 67 11
Przychodnia - tel. 85 664 67 29

Białostockie Centrum Onkologii jest jedyną tego typu placówką na Podlasiu.

W szpitalu funkcjonuje:

Oddział Chirurgii Onkologicznej z pododdziałem leczenia bólu.

Oddział zajmuje się leczeniem operacyjnym piersi (w tym operacje oszczędzające i odtwórcze), przewodu pokarmowego (w tym operacje technikami laparoskopowymi), nowotworów twarzoczaszki i szyi (w tym trudniejsze operacje plastyczne), nowotworów złośliwych tarczycy, nowotworów nadnercza metodą laparoskopową i otwartą, skóry i tkanek miękkich, wykonuje też termoablację nowotworów pierwotnych i wtórnych wątroby.

Oddział Onkologii Klinicznej im. dr E. Pileckiej z pododdziałem Chemioterapii Dziennej.

Prowadzi pełnoprofilowe leczenie systemowe: chemioterapię, hormonoterapię, immunoterapię oraz leczenie celowane. Współpracuje z ośrodkami zagranicznymi w zakresie prowadzenia badań klinicznych.

Dwa oddziały Radioterapii.

Prowadzą terapię z udziałem promieniowania jonizującego nowotworów głowy i szyi, piersi, płuc, ośrodkowego układu nerwowego, przewodu pokarmowego, układu moczowego, nowotworów tkanek miękkich (mięsaków) i skóry.

Oddział Onkologii Ginekologicznej.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem nowotworów narządu rodnego: raka szyjki macicy, raka trzonu macicy, raka jajnika, raka sromu, raka pochwy.

Oceń również:

Lokalizacja

ul.Ogrodowa 12
15-027 Białystok
zobacz na mapie

Personel medyczny

Oceny szczegółowe

średnia krajowa
4.7 / 5
dobry
4.6
Opieka

4.4
Organizacja leczenia

4.8
Leczenie

4.7
Wyposażenie ośrodka

4.8
Przestrzeganie praw pacjenta

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 14 )

2.5 / 5
Osoba towarzysząca
40 lat
16.11.2018
Zgłoś nadużycie Rozpoznanie choroby u męża zostało dokonane w placówce czas oczekiwania 2 miesiące, po drodze popełniono jeszcze kilka błędów, które nie powinne wystąpić gdyż pierwsze wyniki krwi wskazywały już na chorobę. Obecnie mąż jest już leczony w Warszawie. W październiku zachorował na anginę przy niskiej odporności, miał po 40 stopni gorączki, lekarz rodzinna dała skierowanie do szpitala na zbadanie CRP i ewentualnie podanie antybiotyku dożylnie. Pacjent nie został przyjęty do szpitala, nie została pobrana mu krew do badania, zasugerowano napisanie odmowy przyjęcia bo żeby położyć pacjęta do szpitala leczonego W Warszawie potrzebna by była izolatka a podobno takowej szpital nie posiada.
4.5 / 5
Pacjent
68 lat
30.10.2017
Zgłoś nadużycie Placówkę oceniam jako dobrze wyposażoną i z dobrą kadrą, zarówno lekarską jak i pielęgniarską. Jest czysto, bardzo sympatyczna obsługa. Leczę się tu już 4 rok.
5.0 / 5
Pacjent
64 lat
16.02.2017
Zgłoś nadużycie Oceny nie są zawyżone, takie jest moje odczucie po pobycie na tym oddziale. Począwszy od Pani ordynator poprzez Państwa lekarzy i skończywszy na Paniach pielęgniarkach, mogę tylko wyrazić słowa uznania za sposób, w jaki byłam tam traktowana. Dziękuję.
4.1 / 5
Pacjent
3 lat
30.07.2016
Zgłoś nadużycie Witam.Skupię się na ocenie oddziału Radioterapii 1 gdyż tam się leczyłem i znam temat od podszewki.Jeżeli chodzi o lekarzy to pracują tu " wielcy ludzie " pełni poświęcenia i pasji.Bez obaw oddałem swoje zdrowie w ich ręce.Jeżeli zaś chodzi o Panie pielęgniarki to jest znacznie gorzej a nawet bardzo żle ,co prawda wykonują swoją pracę należycie jednak rutyna,opryskliwość i brak zrozumienia strasznie obniża psychiczny stan pacjenta do tego stopnia że trzeba konsultować się z psychologiem.Przykro jest mi pisać takie opinie o paniach pielęgniarkach ale sam byłem zaskoczony taką sytuacja gdyż wcześniej byłem pacjentem dwóch innych placówek i tam sytuacja była diametralnie odwrotna.Zabiegani lekarze.To pielęgniarki tworzyły atmosferę spokoju i bezpieczeństwa.Pisząc swoją opinię może przyczynię się do zmiany tego stanu rzeczy.Być może nowi pacjenci będą mieli większe szanse na godne traktowanie.Ja niestety odchodzę z niedosytem że mogło być inaczej/lepiej,godniej/a nie podanie miski zupy ..cyt.. / wstawać,pobierać to nie hotel / Pozdrawiam.Leszek.
4.7 / 5
Pacjent
60 lat
29.11.2015
Zgłoś nadużycie jestem bardzo zadowolony z leczenia, podejścia do pacjeta i skutków po leczeniu
Pokaż więcej

Oceny ( 197 )

5.0 / 5
Pacjent
45 lat
03.11.2019
4.3 / 5
Pacjent
65 lat
05.07.2019
1.0 / 5
Osoba towarzysząca
43 lat
11.10.2018
5.0 / 5
Pacjent
26 lat
31.07.2018
3.9 / 5
Pacjent
55 lat
14.06.2018
Pokaż więcej