Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
5.0 / 5
bardzo dobry
4.1
OŚRODEK RADIOTERAPII

Centrum Radioterapii CSK MSWiA

Oceń

( 7 ocen)

Więcej informacji

Budynek „N”, wjazd od ul. Miłobędzkiej.
Rejestracja: tel. (22) 508 20 30 tel. (22) 508 20 31

Centrum Radioterapii CSK MSWiA to nowoczesny ośrodek leczniczy przeprowadzający pełny zakres procedur leczniczych z zakresu teleradioterapii i brachyterapii wysokiej mocy dawki. Posiada trzy najwyższej klasy akceleratory liniowe z możliwością terapii obrotowej (rapid-arc) i wykorzystaniem techniki modulacji intensywności dawki (IMRT). Dysponuje też możliwością napromieniania sterowanego obrazem (IGRT) z wykorzystaniem monitorowania toru oddechowego, a także możliwością napromieniania bez filtra spłaszczającego, co pozwala na 3,5x szybsze napromienanie małych objętości tkanek. Stosuje radiochirurgię wewnątrzczaszkową (SRT) i pozaczaszkową (SBRT).

Oceń również:

Lokalizacja

Wołoska 137
02-505 Warszawa
zobacz na mapie

Oceny szczegółowe

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 6 )

5.0 / 5
Pacjent
25.09.2019
Zgłoś nadużycie Placówka z najnowszym sprzętem .Od samego początku pacjent jest poinformowany ,Panie w rejestracji bardzo miłe i rzeczowo informują o przebiegu leczenia ,lekarz skupia się na konkretach ,technicy sprawnie naświetlają.Leczenia w tak miłym i uśmiechniętym towarzystwie nie wiadomo kiedy mija a w chorobie jest to bardzo istotne.
5.0 / 5
Pacjent
23.09.2019
Zgłoś nadużycie Nowoczesna placówka przyjazna pacjentowi, serdeczna obsługa personelu medycznego i administracyjnego. Godzina dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta - Panie w rejestracji i sekretariacie starały się rozwiązać każdy problem. Rozmowa z lekarzem możliwa na dowolnym etapie leczenia dodatkowo wsparcie Pani psycholog. Dzięki atmosferze tworzonej tutaj człowiek zapomina, że jest chory. Życzliwe miejsce, godne polecenia.
1.7 / 5
Pacjent
13.11.2018
Zgłoś nadużycie placówka wyznaczyła termin z godziną na wizytę kwalifikującą. była trzy dni po mastektomii, ponad godzinę czekałam na lekarza, który w placówce był wcześniej, ale spacerował z koleżanką i z kawą po korytarzu. na zwróconą mu uwagę nawrzeszczał, powiedział że nie zamierza leczyć, że jest tylko człowiekiem i może się spóźniać, a w ogóle to w takich godzinach nie przyjmuje. żądanie wezwania dyrektora placówki zbył, żądanie wpisania do karty DiLO odmowy leczenia również wyśmiał. skarga została złożona. mało tego - lekarz znany jest z tak ohydnego traktowania osób chorych. a skoro tak - cała placówka nie jest godna uwagi. odradzam - choroba jest dla nas zbyt dużym obciążeniem, byśmy byli dodatkowo narażani na chamstwo i butę bezdusznych lekarzy
4.9 / 5
Pacjent
19.06.2017
Zgłoś nadużycie Placówka wyposażona w nowoczesny sprzęt,na początku działalności zdarzały się problemy techniczne ze sprzętem, rozwiązywane z dużym powodzeniem i przy wielkim zaangażowaniu kierownika Centrum Radioterapii.Z całą świadomością polecam przyszłym pacjentom placówkę, ze względu na miłą ,zaangażowaną, a w szczególności profesjonalną kadrę lekarzy,personelu technicznego i administracyjnego.Życzę owocnej i satysfakcjonującej pracy dla dobra pacjentów i osobistych sukcesów zawodowych.
5.0 / 5
Pacjent
02.04.2017
Zgłoś nadużycie W Centrum Radioterapii stosowane są najnowocześniejsze metody leczenia raka oparte na radioterapii z zakresu teleradioterapii HDR (napromienianie wiązkami zewnętrznymi z wykorzystaniem najnowszej generacji akceleratorów „True Beam”). Leczenie jest skuteczne i bezbolesne bez ingerencji chirurgicznej. Serdeczne podziękowania Panu dr Pawła Banatkiewicza za profesjonalną i bardzo merytoryczną ocenę stanu zaawansowania choroby, życzliwe i ze zrozumieniem traktowanie chorego oraz skuteczne leczenie.
Pokaż więcej

Oceny ( 3 )

4.8 / 5
Pacjent
31.05.2018
4.9 / 5
Pacjent
11.04.2017
5.0 / 5
Pacjent
25.02.2017