Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
4.9 / 5
dobry
4.1
OŚRODEK RADIOTERAPII

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość

Oceń

( 5 ocen)

Więcej informacji

Rejestracja :
Tel: 84 535 98 00
Tel: 84 535 98 01
Tel: 84 535 98 03

Zakład Radioterapii Nu-Med w Zamościu prowadzi leczenie nowotworów metodą teleradioterapii i brachyterapii. Wyposażony jest w trzy akceleratory TrueBeam, które są najbardziej nowoczesnymi tego typu aparatami dostępnymi na rynku. Umożliwiają wykonywanie terapii w różnych technikach – statycznej, dynamicznej IMRT i dynamicznej RapidArc (terapii łukowej).

Lokalizacja

Aleje Jana Pawła II
22-400 Zamość
zobacz na mapie

Oceny szczegółowe

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

4.7 / 5
Pacjent
13.11.2018
Zgłoś nadużycie Szczerze polecam kilkutygodniowy pobyt w hostelu Spała, z dowozem Q-med do placówki Nu-Med. Zaskoczona jestem po kontaktach z lekarzami przy Roentgena w Warszawie diametralnie odmienną - ciepła i pełną zrozumienia postawą wszystkich osób zaangażowanych w proces mojego leczenia. Od lekarzy specjalistów (także kardiologów), po personel techniczny, obsługujący maszyny naświetlające - dziękuję im za spokojne tłumaczenie i działania i wyprowadzanie ze stresu w sytuacjach całkiem zwykłych, gdy maszyna potrzebuje resetu. Podczas leczenia ważna jest nasza psychika, jesteśmy szczególnie podatni i wrażliwi na stres, strach kieruje naszym myśleniem. Dlatego gdy napotykamy na miejsce, w którym nigdzie nie trzeba się spieszyć. I uwaga, jako pacjenci - miejmy świadomość, że leczenie raka to nie poganianie lekarzy i osób nam przyjaznych, bo nam się chce jak najszybciej iść do łóżka. To spokojna droga do zdrowia i weryfikowania naszego dotychczasowego stylu życia.
4.8 / 5
Pacjent
09.10.2018
Zgłoś nadużycie Bardzo przyjazne miejsce dla pacjenta, wspaniała opieka, technicy, pielęgniarki, czułam się naprawdę dopilnowana, niestety skutki uboczne, które występują cały czas to dla mnie niespodzianka, bo niestety nie do końca byłam na nie przygotowana, jak i na to jak sobie z nimi radzić.

Oceny ( 3 )

4.9 / 5
Pacjent
23.04.2019
5.0 / 5
Pacjent
29.07.2018
4.9 / 5
Pacjent
20.10.2017