Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
0.0 / 5
brak danych
4.1
PRZYCHODNIA

SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im. prof. T. Koszarowskiego

Oceń

( 3 ocen)

Więcej informacji

tel. (077) 441 60 07

Oceń również:

Lokalizacja

Katowicka 66a
45-061 Opole
zobacz na mapie

Oceny szczegółowe

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

2.6 / 5
Pacjent
14.01.2016
Zgłoś nadużycie Dla mnie organizacja, lekarz i tomogfaf to koszmar! Trzy wizyty, godziny czekania i zero informacji!W rejestracji czekanie czasami do 1,5 godziny, nie ma numerków, więc pacjenci onkologiczni muszą tyle stać, po następnych godzinach niemiły, niekontaktowy lekarz! Wizyta 5 min, nie omówiony wynik tk , ani słowa o nowotworze, o leczeniu i o badaniach kontrolnych, o rokowaniach! Miałam usuniętego w Zakopanem grasiczaka, jest to b.rzadki nowotwór, więc może wiedza mała? Nie wiem! Ani słowa od onkologa! Tomograf w przeciwieństwie do innych szpitali nie wzbudza mojego zaufania, badanie co 5mm, w innej jednostce co 2mm, kontrast podany bardzo boleśnie, nie zamierzam tam robić, ale skierowania gdzie indziej nie dostanę! Cóż czas się przenieść do Wrocławia lub do Gliwic!A,,,, i na miłe zakończenie 10 zł za parking za 4 godziny i 5 min! 50 km, 50 zł, parę godzin kolejny raz na nic! Nie tego oczekiwałam po haśle tam zamieszczonym" w walce z rakiem jesteśmy z Tobą ", tylko nie wiem z kim, bo nie ze mną!
? / 5
Pacjent
31.08.2015
Zgłoś nadużycie Co wizyta inny lekarz,co jeden to mądrzejszy lepiej wie jak się pacjent czuje nawet go niewysłuchając.O badaniach dodatkowych można pomarzyć , odsyłają do lekarza rodzinnego mając taką dobrą aparaturę.

Oceny ( 2 )

2.0 / 5
Pacjent
23.09.2015
3.9 / 5
Pacjent
12.08.2015