Wspaniały lekarz, profesjonalista z najwyższej półki, brak mi słów jak bardzo go cenię i ile mu zawdzięczam. Wszystko szczegółowo tłumaczy, patrząc pacjentce w oczy nie w komputer. Mimo ogromnej liczby pacjentek, dla każdej znajdzie czas i wszystkie przyjmie. Nawet jak czasem nie jest pewien diagnozy, przyznaje się, co jest niezwykle rzadkie. Polecam z całego serca.