Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
? / 5
brak danych
4.5

dr n. med. Bożena Cybulska-Stopa

chemioterapeuta
Oceń

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 1

Całkowita liczba ocen: 5

Ten lekarz pracuje w:

Oceny szczegółowe

b-d
Opieka

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 3 )

5.0 / 5
Osoba towarzysząca
28 lat
06.12.2018
Zgłoś nadużycie Bardzo dziękuję Pani dr n.med. Bożenie za pomoc w ratowaniu życia syna. Za życzliwość, wsparcie, wiedzę o chorobie oraz dobre słowo.
5.0 / 5
Pacjent
28 lat
15.08.2018
Zgłoś nadużycie Cenię Panią Doktor za profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Nie spotkałem się nigdy z odmową udzielenia pomocy, porady, nawet drogą nieoficjalną. Jest to wielka wartość – buduje to swoisty most oparty na zaufaniu do lekarza, rozbudza poczucie bezpieczeństwa w świadomości. Poza tym, od Pani Doktor bije wewnętrzne ciepło, które maluje się na twarzy. Może to wydawać się nieco ckliwe i naiwne, ale przy leczeniu takie drobnostki mają nieraz spore znaczenie.
5.0 / 5
Pacjent
52 lat
27.06.2018
Zgłoś nadużycie Pani doktor jest osobą bardzo komunikatywną. Okazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem i szuka skutecznych rozwiązań. Rzeczowo odpowiada na pytania, szanuje prawa pacjenta i sprawia, że pacjent czuje się komfortowo w obecności Pani doktor. Bardzo szybka w działaniu i pomimo ogromnej ilości pacjentów emanuje spokojem i budzi nasze zaufanie. Ufam, że planowane leczenie odniesie pożądane skutki. Bardzo dziękuję.

Oceny ( 2 )

3.2 / 5
Pacjent
77 lat
26.02.2016
5.0 / 5
Osoba towarzysząca
59 lat
17.03.2014