Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
? / 5
brak danych
4.5

mgr Magdalena Sadowska

psychoonkolog
Oceń

Całkowita liczba ocen: 2

Ten lekarz pracuje w:

4.0 / 5
pl. Hirszfelda 12, Wrocław
( 11 ocen )

Oceny szczegółowe

b-d
Opieka

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

5.0 / 5
Pacjent
34 lat
07.09.2017
Zgłoś nadużycie Rozpoczęcie terapii zazwyczaj wiąże się z dużym stresem - tak było i tym razem, ale na szczęście tylko do pierwszego spotkania. Choroba onkologiczna powaliła mnie na kolana, a spotkania z Panią Magdą pozwoliły się podnieść, a czasem nawet fruwać. Ciepła, spokojna atmosfera sprzyja rozmowie, pani Magda wytwarza wokół siebie bardzo pozytywną aurę z której chciałoby się czerpać garściami. I można to robić! Podczas spotkań jest miejsce na płacz i śmiech, na strach i marzenia. Tak jak w życiu.
? / 5
Pacjent
51 lat
12.05.2014
Zgłoś nadużycie Na mojej drodze choroby onkologicznej były dwie miłe chwile, ktore wspominam z ciepłym uczuciem. Pierwsza to spotkanie dr. Marka Pudełko i operacja przeprowadzona przez niego. Miałam mastektomię . A druga miła chwila to spotkanie w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Terapeutki Magdy Sadowskiej , która okazała mi dużo ciepła zrozumienia i porozmawiała ze mną jak z człowiekiem., a nie kolejnym przypadkiem.

Oceny ( 0 )

Brak danych