Strona korzysta z plików cookies oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Menu
Bezpłatny przewodnik po przyjaznych placówkach onkologicznych stworzony przez fundację
Ranking Placówek Ranking Lekarzy
średnia krajowa
0.0 / 5
brak danych
4.1
OŚRODEK DIAGNOSTYCZNY

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

Oceń

( 3 ocen)

Więcej informacji

914251446

Lokalizacja

Strzałowska 22
71-730 Szczecin
zobacz na mapie

Oceny szczegółowe

Dodaj swoją ocenę

Oceny z komentarzami ( 2 )

1.8 / 5
Pacjent
14.12.2015
Zgłoś nadużycie W tej placówce lekarze siedzą za biurkiem, nie znają swoich pacjentów, nie potrafią odczytać wyników z morfologii krwi? w żywe oczy kłamią i udają głupich niedouczonych lekarzy (konowałów). Kto im dał prawo decydować kto ma żyć, kogo leczyć, a kogo skazać na śmierć? Opieszałość, brak decyzji o diagnozowaniu i dalszym leczeniu.
2.6 / 5
Pacjent
19.10.2015
Zgłoś nadużycie Placowka traktuje pacjenta jak przedmiot badan. Utrudniony dostep do wykonywanych badan. Wszystko jest w systemie, a ten dostepny tylko dla pracownikow szpitala. Utrudniony dostep do wynikow badan powoduje niepewnosc i brak bezpieczenstwa. Moze nie kazdy, ale Ja chcialabym, aby Pacjent mial spersonalizowany dostep do swoich danych - wynikow badan w systemie. Chcialabym, aby do szpitala przychodzil czlowiek, a nie jednostka chorobowa - tak wciaz pomimo profesjonalizmu medycznego wciaz jest w tej placowce.

Oceny ( 1 )

? / 5
Pacjent
04.07.2016